Išvyka į Tabariškes

Birželio 6 dieną 3 ir 4 klasių mokiniai lankėsi Lietuvos tautodailininkės Anos Krepštul muziejuje. Muziejaus direktorė maloniai pasidalino su vaikais įžymios dailininkės gyvenimo akimirkomis. Papasakojo apie nelengvą Anos gyvenimą, patirtas kančias bei apie įspūdingo grožio paveikslus, išsiuvinėtus rankdarbius, nuotraukas, laiškus bei kitus darbus. Dovanų  gavome įspūdingą biografinę knygą „ Anna Krepsztul – malarka z Wilenszczyzny“.

Užsukome į  Pavlovo respubliką. Apžiūrėjome  dvaro griuvėsius, susipažinome su istorija.

Grįždami namo aplankėme Vilkiškių dvarą, pasivaikščiojome liepų alėjomis, pasigrožėjome gamta.

Laimingi, kupini įspūdžių grįžome į mokyklą.

Pradinių klasių mokytoja Irena Michalovskaja