Vasaros stovykla „Vaivorykštė“

Birželio 14 – 23 dienomis mokykloje vyko dienos vasaros poilsio stovykla pradinukams. Vaikai smagiai ir aktyviai leido laiką! Stovykla neleido dalyviams nuobodžiauti!

Stovykloje vyko ir sporto rungtys, ir lobio paieškos, ir ekskursijos, ir edukacinės bei kūrybinės dirbtuvės. Kartu su MB „Pramogų skonis“ vaikai turėjo spalvų kupiną pamokėlę, kurioje susipažino su mandalų kūrimu ir jos atsiradimo istorija bei svarba mūsų gyvenime. Su Baltosios Vokės kraštotyros muziejaus  muziejininke-edukatore Ana Voroneckaja pynė  aštuonkojus. Su Jašiūnų bibliotekos vyr. bibliotekininke Liudmila Sivinskaja tikrino savo literatūrines žinias ir ne tik.
Prasmingai ir linksmai leido laiką su mūsų  logopede, psichologe, šokių mokytoja.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie stovyklos organizavimo, o tėveliams už šaunius vaikus!

Geros vasaros! Iki rugsėjo!

Soc. pedagogė N. Eglit

IMG-ecd2b9a6652766774b685d3dd6e23b26-V