Kalėdų šviesa

Šventos Kalėdos yra didelio džiaugsmo šventė, kuriuo dalijamės, sveikindami vieni kitus. Kasmet Kalėdų laikotarpis savo žavesiu užburia žmones visame pasaulyje. Neįsivaizduojame tų dienų be papuoštos eglutės, kalėdinių dainų ir kalėdaičių laužymo. Ši tradicija daugelį metų yra puoselėjama mūsų mokykloje.

Gruodžio 22 dieną šventiškai papuoštoje aktų salėje  susibūrė  tėvai, mokytojai, mokiniai ir svečiai. Scenoje buvo rodomas tradicinis kalėdinis vaidinimas, jaunieji artistai šoko ir dainavo, sveikindami savo artimuosius ir svečius su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis.

Mokyklos direktorė Ina Kurnickienė, kaip ir kiekvienais metais, linkėjo visiems sveikatos, laimės ir svajonių išsipildymo. O mūsų svečias – Jašiūnų miestelio seniūnas  Z. Mažeiko, džiaugdamasis šia nuostabia mokyklos tradicija, linkėjo ištvermės  ir laimingų Naujųjų metų.

oznorMB

Picture 5 of 14