Mokytojai

Mokytojų sąrašas:

2020/2021 m.m.

Eil.Nr. Vardas, pavardė Pareigos El. paštas
1. Teresa Voitukovič Istorijos, pilietiškumo mokytoja Teresa.Voitukovic@jasiunupagrindine.lt
2. Larisa Danulevič Chemijos, biologijos, gamtos mokytoja Larisa.Danulevic@jasiunupagrindine.lt

 

3. Margarita Zacharova Rusų kalbos ir literatūros Margarita.Zacharova@jasiunupagrindine.lt
4. Svetlana Korotčenko Pradinių klasių mokytoja Svetlana.Korotcenko@jasiunupagrindine.lt

 

5. Janina Stefanovič Matematikos, fizikos, ekonomikos mokytoja Janina.Stefanovic@jasiunupagrindine.lt

 

6. Irena Saulienė Pradinių klasių mokytoja Irena.Sauliene@jasiunupagrindine.lt

 

7. Galina Trofimova Anglų kalbos mokytoja Galina.Trofimova@jasiunupagrindine.lt

 

8. Vladimir Dubrovskij Anglų kalbos mokytoja Vladimir.Dubrovskij@jasiunupagrindine.lt
9. Jan Jarmolovič Muzikos mokytojas Jan.Jarmalovic@jasiunupagrindine.lt

 

10. Natalija Bogdanova Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Natalija.Bogdanova@jasiunupagrindine.lt
11. Nina Buriašova Dailės ir technologijų mokytoja Nina.Buriasova@jasiunupagrindine.lt

 

12. Žana Siliuk Informacinių technologijų mokytoja zana.Siliuk@jasiunupagrindine.lt

 

13. Edyta Basiul Tikybos mokytoja Edyta.Basiul@jasiunupagrindine.lt

 

14. Irena Michalovska Pradinių klasių mokytoja Irena.Michalovskaja@jasiunupagrindine.lt
15. Veslava Žukovska Lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja Veslava.zukovska@jasiunupagrindine.lt

 

16. Tatjana Gultiajeva Tikybos mokytoja Tatjana.Gultiajeva@jasiunupagrindine.lt

 

17. Renata Kavaliauskienė Lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja Renata.Kavaliauskiene@jasiunupagrindine.lt

 

18. Natalija Eglit Soc.pedagogė, bibliotekininkė Natalija.Eglit@jasiunupagrindine.lt

 

19. Jan Parvickij Technologijų mokytojas Ivan.Parvickij@jasiunupagrindine.lt

 

20. Sviatlana Varonis Logopedė Sviatlana.Varonis@jasiunupagrindine.lt

 

21. Kristina Starkevičienė Fizinio ugdymo mokytoja Kristina.Starkeviciene@jasiunupagrindine.lt

 

22. Olga Timofejevienė Geografijos mokytoja Olga.Timofejeviene@jasiunupagrindine.lt

 

23. Alena Matuizo Choreografijos mokytoja Alena.Matuizo@jasiunupagrindine.lt

 

24. Marija Siliuk Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Marija.Siliuk@jasiunupagrindine.lt

 

25. Angelė Ševiakova Pradinių klasių mokytoja Angele.seviakova@jasiunupagrindine.lt

 

26. Ina Kurnickienė Mokyklos direktorius Ina.Kurnickiene@jasiunupagrindine.lt

 

28. Eleonora Dainarovič Matematikos mokytoja Eleonora.Dainarovic@jasiunupagrindine.lt

 

29. Julija Moskevič Psichologė Julija.Moskevic@jasiunupagrindine.lt

 

30. Liudmila Zacharova Rusų kalbos ir literatūros mokytoja Liudmila.Zacharova@jasiunupagrindine.lt

 

31. Jelena Byčinskienė Lietuvių kalbos mokytoja Jelena.Bycinskiene@jasiunupagrindine.lt

 


Mokytojų etikos kodeksas