Mokytojai

Mokytojų sąrašas:

2021/2022 m.m.

Eil.Nr. Vardas, pavardė Pareigos El. paštas
1. Teresa Voitukovič Istorijos, pilietiškumo mokytoja Teresa.Voitukovic@jasiunupagrindine.lt
2. Larisa Danulevič Chemijos, biologijos, gamtos mokytoja Larisa.Danulevic@jasiunupagrindine.lt

 

3. Margarita Zacharova Rusų kalbos ir literatūros Margarita.Zacharova@jasiunupagrindine.lt
4. Svetlana Korotčenko Pradinių klasių mokytoja Svetlana.Korotcenko@jasiunupagrindine.lt

 

5. Robert Česlav Pavlovskij  Fizikos  mokytojas  

 

6. Irena Saulienė Pradinių klasių mokytoja Irena.Sauliene@jasiunupagrindine.lt

 

7. Galina Trofimova Anglų kalbos mokytoja Galina.Trofimova@jasiunupagrindine.lt

 

8. Vladimir Dubrovskij Anglų kalbos mokytoja Vladimir.Dubrovskij@jasiunupagrindine.lt
9. Jan Jarmolovič Muzikos mokytojas Jan.Jarmalovic@jasiunupagrindine.lt

 

10. Natalija Bogdanova Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Natalija.Bogdanova@jasiunupagrindine.lt
11. Nina Buriašova Dailės ir technologijų mokytoja Nina.Buriasova@jasiunupagrindine.lt

 

12. Žana Siliuk Informacinių technologijų ir matematikos mokytoja,Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zana.Siliuk@jasiunupagrindine.lt

 

13. Edyta Basiul Tikybos mokytoja Edyta.Basiul@jasiunupagrindine.lt

 

14. Irena Michalovska Pradinių klasių mokytoja Irena.Michalovskaja@jasiunupagrindine.lt
15. Violeta Bogdiulienė Lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja  

 

16. Tatjana Gultiajeva Rusų kalbos ir literatūros, tikybos mokytoja Tatjana.Gultiajeva@jasiunupagrindine.lt

 

17. Renata Kavaliauskienė Lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja Renata.Kavaliauskiene@jasiunupagrindine.lt

 

18. Natalija Eglit Soc.pedagogė Natalija.Eglit@jasiunupagrindine.lt

 

19. Sviatlana Varonis Logopedė Sviatlana.Varonis@jasiunupagrindine.lt

 

20. Kristina Starkevičienė Fizinio ugdymo mokytoja, bibliotekininkė Kristina.Starkeviciene@jasiunupagrindine.lt

 

21. Miroslav Rodevič Geografijos mokytojas  

 

22. Alena Matuizo Choreografijos mokytoja Alena.Matuizo@jasiunupagrindine.lt

 

23. Oksana Rympo Psichologė  

 

24. Angelė Ševiakova Pradinių klasių mokytoja Angele.seviakova@jasiunupagrindine.lt

 

25. Ina Kurnickienė Mokyklos direktorė Ina.Kurnickiene@jasiunupagrindine.lt

 

26. Eleonora Dainarovič Matematikos mokytoja Eleonora.Dainarovic@jasiunupagrindine.lt

 

27. Julija Moskevič Psichologė Julija.Moskevic@jasiunupagrindine.lt

 

28. Jelena Byčinskienė Lietuvių kalbos mokytoja  Jelena.Bycinskiene@jasiunupagrindine.lt
29. Edmund Gulbinovič Technjlogijų mokytojas  
30. Liudmila Voitkevič Ekonomikos mokytoja  


Mokytojų etikos kodeksas