Programos

 

 

Mūsų mokykla nuo 2018 m. vykdė Olweus patyčių prevencijos programą, o nuo 2020 m. programos kokybės užtikrinimo sistemą(OPKUS), veiklos bus tęsiamos iki 2020-2021 m.m. pabaigos.

OLWEUS programos kokybės užtikrinimo sistemos(OPKUS) planas

 

Prevencinė programą „Gyvai“

 Programa „Gyvai“ yra  psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programa, kurios pagrindinis tikslas – suteikti vaikams gyvenimo įgūdžių, reikalingų sveikai gyventi ir nepradėti vartoti tabako, alkoholio ir narkotikų.

Programos „Gyvai“ užsiėmimuose ne tik suteikiama informacija apie psichiką veikiančių medžiagų vartojimo žalą, bet ir ugdomi vaikų gyvenimo įgūdžiai. Vaikai mokosi bendrauti, kritiškai ir kūrybiškai mąstyti, apginti savo nuomonę, atpažinti bendraamžių įtaką, supažindinami su alkoholio, tabako ir narkotikų keliama žala.

 

Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo programa

Mokykla dalyvauja „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose“ programoje.

Programos tikslai:

  • padidinti suvartojamų vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno gaminių dalį vaikų mityboje;
  • diegti vaikams supratimą apie vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno gaminių vartojimo teigiamą poveikį sveikatai.

Pagal programą vaikams yra tiekiami ekologiški arba pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą išauginti (pagaminti) produktai: obuoliai, morkos, kriaušės, obuolių sultys ir pieno gaminiai – geriamasis pienas, jogurtas bei šviežias ir brandintas sūris.