PROJEKTAS „ ASMENYBĖS PSICHOLOGINIS, EMOCINIS IR SOCIALINIS ATSPARUMAS: IŠŠŪKIAI IR SPRENDIMAI“

Įgyvendinant  VšĮ „ Fitonika“ psichinės sveikatos stiprinimo prevencinį projektą „ Asmenybės psichologinis, emocinis ir socialinis atsparumas: iššūkiai ir sprendimai“ toliau tęsiam suplanuotas  veiklas.

Šią savaitę tėvai ir pedagogai dalyvavo nuotoliniuose mokymuose “ Ką gali tėvai/mokytojai padaryti, kad ugdytų vaikus atspariais ir padėtų įveikti krizes“. Sužinojo apie dėmesio ugdymo ir susikaupimo metodus, praktikos skirtos susikaupimui ir nerimo mažinimui.

Pradinių klasių mokiniai, septintokai ir aštuntokai lapkričio 8 d. turėjo šokio-judesio terapiją. Tai pramoga apjungianti šokį, kuris nereikalauja laikytis jokių taisyklių, ir savęs pažinimą bei siekianti pagerinti sveikatą ir savijautą. Mokiniai per šokį bandė iškrauti neigiamos energijos perteklius, atsikratyti įtampos, patirti save per poveikį kitam, padidinti sąmoningumą ir savivertę.