Projektas ,,Seneliai”

Projektas ,,Seneliai” truko visą sausio mėnesį. Pirmą savaitę mokiniai pasakojo apie savo senelius, rodė nuotraukas, pildė anketas apie senelius (vardas, amžius, kur gyvena). Taip pat vaikai sudarė diagramas pagal informaciją apie senelius.

Antrą savaitę vaikai pristatė ir parodė klasės draugams savo senelių pomėgių nuotraukas.  Seneliai domisi  kulinarija, siuvimu, siuvinėjimu, meistravimu, žvejyba, grybavimu, mezgimu ir kitais įdomiais dalykais.

Trečią savaitę mokiniai ruošė seneliams dovanas: kūrė atvirukus, gėlytes ir piešė savo senelių portretus.

Paskutinę savaitę vaikai mokėsi eilėraščių, dainelių ir parengė seneliams virtualų koncertą.

Visi vaikai noriai dalyvavo projekte, ruošė dovanas seneliams, pristatė savo idėjas, pasakojo apie senelius draugams, dalinosi įdomiomis senelių vaikystės istorijomis. Mokiniai geriau pažino savo senelius ir jų pomėgius.

Pradinių klasių mokytoja I. Saulienė