Mokomės iš kino

Balandžio 12 d. 5, 6 ir 9 kl. mokiniai Apollo Kine Akropolyje žiūrėjo filmą “Drugelio širdis”, kuris  pasakoja apie ypatingą berniuką Juozapą bei jo draugę drąsią mergaitę Rugilę. Jiedu nesutaria su padaužų gauja, kurios vadeiva – Benas nuolat erzina keistai atrodantį Juozapą. Tačiau ilgainiui draugystė nugali tamsą. „Drugelio širdis“ yra viltingas filmas, įkvepiantis nebijoti būti kitokiam, nors kartu kalbantis apie labai aktualią ir svarbią patyčių temą.

Filmas „Drugelio širdis“ jau laimėjo prestižinį Europos vaikų filmų asociacijos (ECFA) apdovanojimą Belgijoje ir du apdovanojimus festivalyje Prancūzijoje, taip pat buvo atrinktas tarp geriausių Europos filmų jaunajai auditorijai. Filmas jau parodytas „Schlingel“, Miunsterio ir Švabijos Gmiundo festivaliuose Vokietijoje, „Cinekid“ Nyderlanduose, „Filem‘on“ festivalyje Belgijoje, Oulu festivalyje Suomijoje, socialinio kino festivalyje Prancūzijoje, festivaliuose Turkijoje bei Švedijoje.

Taigi, tai stipri, nuoširdi, atvira ir pamokanti  istoriją apie draugystę, kuri daro stebuklus ir augina sparnus!

Mokytoja R. Kavaliauskienė