DŽIAUGIAMĖS GAVĘ SERTIFIKUOTĄ OLWEUS MOKYKLOS VARDĄ!

            Nuo 2018 m. mūsų mokykla sėkmingai integruoja Olweus (OPKUS) patyčių prevencinę programą į bendrą mokyklos veiklą, ji ne tik tapo veiksminga patyčių prevencijos priemone, bet ir prisidėjo prie teigiamo įvaizdžio kūrimo mokyklos bendruomenėje.

Š.m. birželio mėnesį  mūsų mokykloje Nacionalinė švietimo agentūra atliko Olweus programos kokybės užtikrinimo sistemos auditą.  Pagal audito ataskaitas, Jašiūnų pagrindinė  mokykla atitinka Olweus patyčių prevencijos programos ir Olweus  programos kokybės užtikrinimo sistemos standartus. Birželio 23 d. Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus įsakymu mūsų mokyklai 2022-2023 ir 2023-2024 mokslo metams suteiktas sertifikuotas Olweus vardas.

Labai džiaugiamės programos vykdymo rezultatais! Esame nusiteikę tęsti programą!

 

 

Įrašas paskelbtas temoje Mes ir mokykla!. Išsisaugokite pastovią nuorodą.