Pirmokų krikštynos

Spalio 28 d. Jašiūnų pagrindinėje mokykloje vyko ,,Pirmokų krikštynos“. Renginį organizavo 1-os ir 5-os klasės mokiniai. Pirmokai paruošė koncertą: dainavo ir deklamavo eilėraščius, o penktokai pakrikštijo mažuosius pirmokėlius. Vaikų laukė įvairios užduotys: mįslės, žaidimai ir kiti malonūs išbandymai. Sėkmingai atlikus užduotis pirmokai iškilmingai davė priesaiką ir pasižadėjo laikytis taisyklių mokykloje. Pirmokai buvo apdovanoti pažymėjimais ir dovanėlėmis. 5 klasės mokiniai įteikė kiekvienam pirmokui medalį. Kartodami priesaiką, naujieji mokiniai įtvirtino savo pareigas.

Mokyklos direktorė įteikė pirmokėliams pažymėjimus ir pasveikino tapus tikrais mokiniais. Tai buvo smagi šventė, kuri praėjo linksmai ir įdomiai.

Pradinių klasių mokytoja,

Irena Michalovskaja