Psichinės sveikatos stiprinimo prevencinis projektas

VšĮ „ Fitonika“ projektas “Asmenybės psichologinis, emocinis ir socialinis atsparumas: iššūkiai ir sprendimai“ eina link pabaigos. Praeitą savaitę mokyklos bendruomenė turėjo paskutines projekto veiklas.

Lapkričio 22 d.  mūsų mokyklos pedagogai turėjo šokio judesio terapijos užsiėmimą “Žadinant kūno išmintį: profesinio perdegimo prevencija”, kuriame padidino laimės hormonų kiekį, atsipalaidavo, išjudino blokus kūne.

Lapkričio 24 d. tėvai, pedagogai, vyresni mokiniai turėjo galimybę pamatyti Alytaus miesto teatro monospektaklį-išpažintį „SEEN“ – apie nemeilę sau. Spektaklio tema labai svarbi ir jautri, palietė kiekvieno žiūrovo širdį ir privertė susimastyti, kad esame atsakingi už visus mus supančius žmones.