Senelių šventė

Kiekvienais mokslo metais pradinių klasių mokiniai ir mokytojos rengia tradicinę mokyklos šventę, skirtą mokinių seneliams pagerbti. Šiais metais ši šventė vyko vasario 3 dieną.
  Šventei ruošėsi visos pradinių klasių mokytojos ir mokiniai: dalijosi idėjomis, patirtimi, puošė aktų salę, rengė piešinių parodą „Gėlės seneliams“. Šventės metų mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, vaidino ir šoko. Paruošė ir padovanojo seneliams atvirutes, puokštes ir dovanėles. Šventės tikslas – Trijų kartų (vaikų, tėvų, senelių) bendravimas ir bendradarbiavimas, pagrįstas emocijų, vertybinių santykių kūrimu. Dėkojame pradinių klasių mokytojoms: Irenai Michalovskajai, Svetlanai Korotčenko, Irenai Saulienei, Natalijai Bogdanovai, o taip pat šokio mokytojai Alenai Matuizo.