Rajoninio mokinių nuotraukų konkurso „Mano tėviškė“ rezultatai

Rajoninis mokinių nuotraukų konkursas ,,Mano tėviškė“

Šalčininkų r. Jašiūnų pagrindinė mokykla skuba pranešti, kad baigiantis kovo mėnesiui, taip pat baigėsi organizuotas rajoninis mokinių nuotraukų konkursas „Mano tėviškė“, skirtas Kovo 11- ajai – Lietuvos Nepriklausomybės dienai. Jame dalyvavo 7-10  klasių mokiniai. Tikras malonumas sulaukti nuostabių, išskirtinių darbų. Konkurso rezultatai:

7 klasė:

I vieta – Kamil Valiukevič, Pabarės pagrindinė mokykla, „Dievų miškas“

II vieta – Laura Andruškevič, Pabarės pagrindinė mokykla, „Graži tu, mano brangi Tėvynė“

III vieta – Monika Jaržinskaja, Jašiūnų pagrindinė mokykla, „Vilniaus širdyje“

8 klasė:

I vieta – Gleb Pristavko, Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija, „Vienišas namas prie ežero“

II vieta – Gabrielė Barkovskaja, Kalesninkų L.Narbuto gimnazija, „Gimtoji žemė saulės glėbyje“

III vieta – Julita Šimulevič, Kalesninkų L.Narbuto gimnazija, „Mano gimtinės žalios pievos“

9 klasė:

I vieta – Arina Bogos, Jašiūnų pagrindinė mokykla, „Saulėlydis“

II vieta – Ilona Baranivska, Pabarės pagrindinė mokykla, „Ech, žiema, žiema…“

III vieta – David – Voicech Kuleša, Jašiūnų pagrindinė mokykla, „Laumės juosta“

10 klasė:

I vieta – Aurelija Novikevič, Kalesninkų L.Narbuto  gimnazija, „Tėviškės laukai kvepiantys duona“

II vieta – Norbert Petiun, Pabarės pagrindinė mokykla, „Gamtos miegas“

III vieta – Snežana Sivinskaja, Jašiūnų pagrindinė mokykla, „Žiemos vakaras“

Jašiūnų pagrindinė mokykla dėkoja visiems dalyvavusiems mokiniams ir mokytojams už dalyvavimą ir suteikta galimybę pamatyti mūsų Tėviškės grožį nuotraukose. Ačiū visiems dalyviams, kad ieškojo, surado, pastebėjo ir užfiksavo įdomias akimirkas. Kitais metais laukiame didesnio būrio dalyvių.