Laiškas Kalėdų Seneliui

Artėja gražiausios metų šventės. O kokios gi šventės be Kalėdų Senelio? Daugeliui vaikų Kalėdų senelis yra tarsi herojus, kuris sukuria stebuklą. O laiškas nuo Senelio yra ypatingas ir labai, labai lauktas.

Lapkričio pabaigoje mūsų antrokai stengėsi parašyti nuoširdžius ir gražius laiškus Kalėdų seneliui. Įsivaizduokite vaiko veidą prieš pat šventes gavusį savo vardu adresuotą laišką su tikru Kalėdų senelio antspaudu, tiesiogiai iš Šiaurės ašigalio nuo paties Kalėdų Senelio… Ar gi tai ne stebuklas?

Gruodžio 22 d. turėjome labai įdomią pamoką, nes kiekvienas vaikas pasidalijo savo asmeninio laiško turiniu, nupiešė Kalėdų senelį ir padėkojo Jam. “Ačiū tau už tavo laišką, Kalėdų Seneli“.  Tikėjimas padaro viską įmanoma.