Abiturientų vakaras

Tradiciškai pirmąjį vasario šeštadienį  mūsų mokykloje buvo organizuotas abiturientų vakaras. Susitikti su klasės draugais, auklėtojais ir mokytojais į mokyklą sugužėjo mokyklos  abiturientai. Itin džiugu buvo matyti gausų jubiliejinių laidų abiturientų būrį.

Mokiniai parengė šventinę programą. Šį kartą jai organizuoti buvo įtraukti ir patys abiturientai. Renginio metu salėje tvyrojo nostalgiška atmosfera. Svečius pasveikino ir žodį tarė mokyklos direktorė Ina Kurnickienė.

Mūsų mieli abiturientai noriai dalyvavo žaidimuose, kartu su mumis dainavo ir, žinoma, pasinėrė į šiltus prisiminimus apie mokykloje praleistą laiką kartu su draugais ir mokytojais.  Tikimės, šis šiltas ir jaukus vakaras patiko visiems.

Dėkojame, kad atidėjote visus darbus ir šį vakarą aplankėte mus!