Taip gražiai augina…

Mokykloje ypatinga savaitė: teatralizuotos Užgavėnės, gausybė  blynų su visokiais pagardais, Valentino diena su širdelėmis ir šypsenėlėmis… bet pati prasmingiausia ir visą savaitę vainikavusi Vasario 16-osios šventė.

Pirmosios pamokos skirtos lietuvių kalbai: mokiniai mokėsi liaudies šokių, iliustravo patarles ir priežodžius, dalyvavo dailyraščio konkurse. Pirmokėliai vedžiojo raides, o vyriausieji – S. Daukanto ir V. Mačernio tekstus. Susikaupę, atidūs kiekvienai raidei, kiekvienam žodžiui, nes ,,žodis kelią į širdį suranda”. Pagal amžiaus grupes išrinkti dailiausiai rašiusieji, jiems įteikti padėkos raštai ir saldūs prizai.  O iliustracijų paroda bus surengta po atostogų, nes piešiniai vienas už kitą įdomesni.

Šventinis koncertas – karūna Lietuvai iš poetų posmų, šokių ritmo, dainų melodijų. Visi lipo į sceną- nuo pačių mažiausiųjų. Ir visai nesvarbios klaidelės, svarbu širdelė, kurią, anot poeto Justino Marcinkevičiaus, taip gražiai augina Lietuva.