Europos kalbų diena

Kiekvienais metais mūsų mokykloje švenčiama Europos kalbų diena. Ir šiemet, rugsėjo 26d., mokyklos bendruomenė minėjo šią dieną.

Visi mokiniai susirinko matematikos kabinete peržiūrėti prezentacijas tema „Welcome to Europe“. Šiuos pristatymus parengė 8-9 klasių  mokiniai. Jie pasakojo apie šalis, kuriose šią vasarą atostogavo.  Įspūdingu pasakojimu ir nuostabiomis nuotraukomis visus nustebino L. Loktikaitė, kuri pasakojo  apie Kroatiją. T. Mickevič spalvingai ir įdomiai pristatė Ispaniją, o ypač Barselonos priemiestį.

Po mokinių pristatymų vyko kalbų viktorina, skirta Europos kalbų dienai paminėti. Viktorina vyko anglų kalba, o užduotys buvo atliekamos lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Mokiniams ypač patiko muzikinė viktorina, kurioje reikėjo atspėti, kokiomis kalbomis atliekamos 8 dainų ištraukos.

Nuaidėjus skambučiui mokiniai neskubėjo namo, tad galima teigti, kad renginys buvo įdomus ir prasmingas.