Penktokų krikštynos

Spalio 3d. – trečiadienį, po pamokų vyko penktokų krikštynos. Jas organozavo 6-os klasės mokiniai. Visi penktokai ir šeštokai susirinko lietuvių kalbos ir literatūros kabinete.Ten šventė ir vyko.

Šventės vedėjai buvo Edgaras ir Sabina. Visi kiti 6 klasės mokiniai padėjo mažesniems savo draugams aiškinti ir vykdyti skelbtas užduotis. Snežana paskelbė pirmą užduotį, kuria ir prasidėjo penktokų didieji išbandymai. Iš viso 5-kų laukė dvylika užduočių. Įvykdžius visas užduotis moksleiviai turėjo surinkti 12 raidžių, iš kurių galėjo sudėti žodį „ПЯТИКЛАССНИК“.

Kai jau visos užduotis buvo atliktos moksleiviai turėjo pasakyti priesaiką. Šventės pabaigoje visi gavo po medalį ir saldųjį prizą už visas kančias.

Tad penktokai tapo pilnaverčiais, pripažintais šios mokyklos mokiniais.