Neformaliojo švietimo projektas „Sužinok, patirk, išbandyk“

Mūsų mokyklos 5-6 klasės mokiniai dalyvavo neformaliojo švietimo projekte „Sužinok, patirk, išbandyk“.

Spalio 19 d. moksleiviai turėjo progą pasijusti tikrais mokslininkais! Trakų laisvalaikio centre „Trasalis“ vaikai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje „Pažinkime bičių pasaulį“. Programos tikslas – supažindinti paauglius su bičių gyvenimo būdu. Vadovaujant lektoriui, pamokėlės pabaigoje kiekvienas išmoko ir sugebėjo pagaminti žvakę iš naturalaus bičių vaško. Po edukacijos,  mokyklos mokytojų lydimi, vaikai apsilankė Trasalio vandens pramogų parke, kur jiems  buvo suteikta galimybė net per dvi valandas pasistiprinti savo sveikatą.

Laikas neprailgo. Kupini  gerų emocijų,  naujų patyrimų ir įspūdžių grįžome į mokyklą.