Piešinių konkursas „Gatvėj būk atidus, saugok save ir draugus!“

Lapkričio mėnesį  Šalčininkų rajono policijos komisariatas pradinių klasių mokiniams organizavo piešinių konkursą „ Gatvėj būk atidus, saugok save ir draugus!“.  Konkursas vyko keliose amžiaus grupėse:  7-11 m. ir 12-16 m.

Išrinkti  konkurso laureatai:

1. Tema ,,Tamsiu paros metu su atšvaitu visada saugu“, Jašiūnų pagrindinės mokyklos 1 klasės  moksleivė Mirada Janovič.
  2. Tema ,,Nori būti saugus kelyje, eik per perėją visada“, Jašiūnų pagrindinės mokyklos 4 klasės  moksleivė Justina Tankevič.
  3. Tema ,,100 metų Lietuvos policijai“, Jašiūnų pagrindinės mokyklos 1 klasės  moksleivis  Ernest Krupoves.

Šalčininkų rajono policijos komisariato atstovai padėkojo visiems mokiniams  dalyvavusiems piešinių konkurse, o  geriausių piešinių autorius apdovanojo  padėkos raštais, knygelėmis ir kitomis dovanėlėmis.

Sveikiname nugalėtojus!