Karnavalas „Naujieji metai oro uoste“

Kaip ir kasmet mūsų mokykloje vyko naujametinis karnavalas. Šįmet pasirinkta tema buvo „Naujieji metai oro uoste“. Kiekviena klasė, rengdama savo pasirodymą, turėjo atspindėti, kas galėtų vykti oro uoste, lėktuve ir pan. Karnavale dalyvavo 5-10 klasių mokiniai, kurie galėjo parodyti savo išradingumą ir pasitelkti visą išmonę, kuriant vaidinimus.

Karnavale kiekviena klasė pasirodė skirtingai, tačiau originaliai. Spalvingi kostiumai, įdomūs režisūros sprendimai, visi pasirodymai žavėjo žiūrovus. Karnavalo vedėjai pasiūlė keletą žaidimų, o galiausiai – šokius. Mokiniai šoko kaip kas mokėjo, linksminosi ir džiaugėsi pavykusiu renginiu.

Tikėkimės, kad kitais metais mokykloje vyksiantis karnavalas bus toks pats, gal netgi geresnis!