Mokinių konferencija „SĖKMĖS FORMULĖ“

Sausio 29 d. mokykloje vyko 5-10 kl. bei kviestinių  iš M. Balinskio gimnazijos 11 kl. mokinių konferencija „Sėkmės formulė“.

Buvo skaitomi pranešimai rusų, lietuvių, anglų kalbomis ir rodoma vaizdinė medžiaga apie žymiausius pasaulio, Lietuvos, Jašiūnų žmones, gyvenime pasiekusius žinomumo, pripažinimo ir, žinoma, sėkmės.

1. 5 kl. mok. David Kuleša. „KRIŠTIANAS RONALDAS – futbolininkas“
2. 6 kl. mok. Edgaras Dainarovič ir Emilija Černel. „USAINAS BOLTAS – sprinteris“
3. 7 kl. mok. Augustas Čepulionis. „IZAOKAS NIUTONAS – fizikas“
4. 7 kl. mok. Simona Černel. „LIUDVIKAS VAN BETHOVENAS – kompozitorius“
5. 8 kl. mok. Maksimas Macutkevičius. „TOMAS EDISONAS – išradėjas“
6. 8 kl. mok. Karolina Kurpickaja. „ERNĖ RUBIKAS – profesorius“
7. 8 kl. mok. Viktorija Dainarovič. „ARVYDAS SABONIS – krepšininkas“ (lietuvių k.)
8. 9 kl. mok. Tomaš Mickevič. „LUKA MADRIČIUS – futbolininkas“
9. 9 kl. mok. Darja Ašakevič. „COLE SPROUSE – aktorius“
10. 10 kl. mok. Maksim Martianov. „VILJAMAS ŠEKSPYRAS – rašytojas“ (anglų k.)
11. 11 kl. mok. Nikita Solovej ir Viktorija Makevič (M.Balinskio gimnazija). „LEONID ŠUMSKIJ – dainininkas“, „SERGEJ KOROTČENKO – prokuroras“

Išklausę įdomių istorijų ir apibendrinę  pranešimus, mokiniai ir mokytojai vieni kitiems palinkėjo tobulėti, nebijoti naujų iššūkių, sunkumų ir siekti savo sėkmės. Na, o pranešėjai už iniciatyvumą ir aktyvumą buvo paskatinti padėkos raštais ir Rubiko kubais.

Mokytoja R. Kavaliauskienė