Jašiūnų pagrindinėje mokykloje ugdymo organizavimo aktuali informacija karantino laikotarpiu nuo kovo 16d. iki kovo 30d.

Vadovaujantis Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m.kovo 13 d.įsakymu Nr.V – 366 ,,Dėl situacijos, susijusios su koronavirusu“ nuo kovo 16d. iki 2020 m. kovo 30 d. skelbiama aktuali informacija dėl ugdymo organizavimo Jašiūnų pagrindinėje mokykloje:

Visi pedagoginiai darbuotojai dirba nuotoliniu būdu. Mokytojai nuolat seka informaciją internetinėse svetainėse, elektroniniame dienyne; apsvarsto, ieško, įvaldo naujus įrankius galimam mokinių nuotoliniam mokymui(si); dalyvauja įvairiuose vebinaruose; aktyviai bendradarbiauja tarpusavyje ir su administracija, panaudojant turimas kominikacines priemones; susipažįsta su rekomendacijomis dėl ugdymo proceso organizavimo nuotolinius būdu.

Tarp klasės vadovo, jo vadovaujamos klasės mokinių bei tėvų (globėjų, rūpintojų) vyksta nuolatinis nuotolinis bendravimas ir bendradarbiavimas. Klasės vadovas informuoja mokinius ir tėvus apie mokinių turiningą kasdienį užimtumą, skatina domėtis informacija internetinėse svetainėse, paaiškina tėvų pagalbos svarbą organizuojant nuotolinį mokymą(si) po pavasario atostogų.

Mokyklos direktorė užtikrina, kad nuo 2020 m. kovo 30 d. būtų pasirengta ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ugdymą vykdyti nuotoliniu būdu.

Direktorės įsakymu bus paskirtas skaitmeninių technologijų administratorius (IKT koordinatorius), kuris konsultuos mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais.

Aktyvūs mokyklos pedagoginių darbuotojų asmeniniai kontaktai:

L.e.p. mokyklos direktorės Inos Kurnicienės tel.numeris: +370 67727386

Mokyklos pavaduotojos ugdymui  Marijos Siliuk tel.numeris: +370 60795465

Mokyklos direktorės pavaduotojo ūkio reikalams Vitalijaus Jancevič tel.n.: +370 61035662

Mokyklos socialinės pedagogės Natalijos Eglit tel.n.: +370 68692107