Paskutinio skambučio šventė

Jau baigias paskutinė pamoka,
Kurios tema – „Išsiskyrimas“.
Čia telpa nuostabių prisiminimų platuma,
Čia telpa išsakytų žodžių palikimas.

Jau baigias paskutinė pamoka.
Sudėk visus taškus, nusišypsoki draugui.
Eik, mielas vaike, lai sėkmės ranka
Tave laikys apglėbusi vingiuojant takui.

Birželio 19 d. Štai ir nuskambėjo paskutinis skambutis mūsų 10-os klasės mokiniams. Prasideda naujas gyvenimo etapas, kuris vienus džiugina, kitus liūdina. O lūdina dėl to, kad dešimtokai paskutinį kartą girdėjo savo draugų – devintokų, pirmosios mokytojos L. Fedotovos, klasės auklėtojos T. Voitukovič, tėvelių, mokytojų ir direktorės I. Kurnickienės sveikinimo žodžius. Žodžius, kurie giliai liks kiekvieno širdyje, žodžius, kurie ne vienam išspaudė ašarą akyse. Juk tai paskutinis kartas čia, mokykloje, kada tu matai savo mokytojus, draugus… Ką darysi? Bet reikia atsisveikinti, išsiskirti ir visiems padėkoti už čia praleistus 10 metų. O tie padėkos ir atsisveikinimo žodžiai, pasirodo, tokie nelengvi, kažkokie skausmingi, jautrūs, atviri, šilti  ir nuoširdūs. Bet nereikia liūdėti. Mokyklos durys visada atviros ir jūsų lauks. Ne pamokose, bet įvairiose šventėse, koncertuose, susitikimuose.

Iki pasimatymo, dešimtokai! Gero gyvenimo skrydžio!

Mokytoja R. Kavaliauskienė su devintokais