Tarptautinė šeimos diena

Kai soduose obelų šakos linksta nuo žiedų gausos, kai žemę papuošia pirmieji gėlių žiedai, kai ankstų rytą pažadina vieversys, kai žemė atgyja ir pradeda alsuoti visa savo esybe, ateina gražiausia šventė – Šeimos diena. Šeima – tai didžiausia turima vertybė, tai – saugumo ir laimės vieta.

Gegužės 13 d. mūsų mokykloje vyko renginys, skirtas Tarptautinei Šeimos dienai paminėti. Mokiniai intensyviai ruošėsi šiai šventei, nes norėjo nustebinti ir pradžiuginti savo šeimos narius. Renginyje skambėjo patys gražiausi ir nuoširdžiausi žodžiai tėvams, netrūko nei dainų, nei šokių.

Šventės paskleista šiluma iškeliavo į visus namus ir primins, jog šeimą reikia branginti ir kasdien pripildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu.