Išvyka į Anykščius

Gegužės 24 d. 1-10 klasių mokiniai lankėsi Anykščiuose. Šį kartą mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Siauruko atradimai kiekvienam smalsučiui”. Mokiniai susipažino su siaurojo geležinkelio stoties komplekse architektūros, technikos ir krašto istorijos ekspozicijomis, taip pat išmėgino rankinę dreziną.

Paskui 1-4 klasių mokiniai dalyvavo Arklio muziejaus edukaciniame užsiėmime „Vaikai dunda, žemė bunda“, kuris supažindina su daugelio XIX–XX a. I p. Lietuvoje gyvenusių vaikų užsiėmimu – senoviniais žaidimais ir šiuos lydėjusiomis tradicijomis bei muzikavimu. Tuo tarpu vyresnių klasių mokiniai lankėsi J. Biliūno gimtojoje sodyboje, kur eksponuojami įvairūs memorialiniai daiktai – kuklūs baldai bei namų apyvokos reikmenys.

Ekskursija baigėsi Labirintų parke, kur mokiniai puikiai praleido laiką.