Išvyka į Vilniaus senamiestį

Spalio 24 d. 8 klasės mokiniai vyko į Vilniaus senamiestį, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldą. Aplankė Aušros vartus, Rotušės aikštę, Šiuolaikinio meno centrą, S. Daukanto aikštę, kurioje yra LR Prezidentūra, Katedros,  V.Kudirkos aikštę, šalia kurios įsikūrę LR Vyriausybės rūmai. Stabtelėjo prie Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro bei Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus, kuris yra šalia Lukiškių aikštės. Toliau eidami Gedimino prospektu sustojo prie Žemaitės paminklo, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos bei LR Seimo. Kelionę baigė užsukdami į P. Cvirkos skverą. Nors oras ir nelepino, tačiau skaniai papietavę ir sušilę, laimingi grįžo namo.

Mokytoja R. Kavaliauskienė