Edukacinė išvyka į Energetikos ir technikos muziejų ir Medininkų pilį

Spalio 17 dieną 5-10 klasių mokinių pamokas pakeitė edukaciniais užsiėmimais muziejuose. Nusprendėme pakeisti aplinką bei mokymo priemones ir būdus. Aplankėme Energetikos ir technikos muziejų, kur išsamiau ir vaizdingiau susipažinome su kai kuriais fizikos dėsniais. Ekskursijos metu turėjome galimybę, lydimi muziejaus gido, susipažinti su visomis muziejaus ekspozicijomis.

Taip pat apsilankėme Medininkų pilyje. Pilis – plotu didžiausia gardinė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos mūrinė pilis. 27 metrų aukščio pilies bokšte yra įkurtas muziejus, kuriame įrengtos keturios ekspozicijų salės.
Apsilankėme visuose 5 pilies aukštuose, užlipome ant stogo. Pilyje sužinojome be galo daug įdomios, naudingos informacijos, kuria mokiniai žadėjo pasinaudoti per istorijos pamokas.

Visai netoli Medininkų pilies apsilankėme ir dviejuose aukščiausiuose Lietuvos taškuose– Aukštojo ir Juozapinės kalvose.

Po pietų, kupini teigiamų emocijų,grįžome į mokyklą.