Naujametinis karnavalas

Gruodžio 17 d. mokyklos salėje iš pat ryto jau skambėjo muzika ir įvairiaspalvės kaukės sukosi ratu. Kartu su tėveliais bei kitais artimaisiais pradinių klasių mokiniai pasipuošę  pasakų herojų kostiumais šoko, dainavo, deklamavo, žaidė žaidimus, o kartu su jais linksminosi ir Kalėdų senelio padėjėjai  – kiškių šeimyna, kuri linksmino karnavalo dalyvius.

Renginio vedėjai – kiškiai, džiugino visus ne tik šokiais ir žaidimais, bet ir įspūdingu burbulų pasirodymu.

Atrodo, karnavalas jau turėtų baigtis… Tačiau salėje esantys vaikai vis kažko laukė. Turbūt nesunku atspėti, kad daugiausia laimės suteikia Kalėdų Senelis, nes jis atneša dovanų. Nieko nelaukiant renginio vedėjai pakvietė Kalėdų Senelį, kuris, žinoma, atėjo ne tuščiomis – su pilnu maišu. Kaip gi visi nustebo, kai kartu su Kalėdų Seneliu į karnavalą atkeliavo didžiulė šiaurės meška, kuri kartu su vaikais šoko ir dainavo.

Norisi tikėti, kad visi šventės dalyviai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir sukurtą kalėdinę dvasią parsinešė ir į namus.

Mokytoja V. Žukovska