2018-2019 m.m.

Mokslo ir žinių šventė

Rugsėjo 1-osios skambutis vėl sukvietė į mokyklą mokinius, jų tėvelius ir mokytojus . Mokslo ir žinių dieną visa mūsų mokyklos bendruomenė susirinko aktų salėje, kur netrūko gėlių, sveikinimų ir šventinės nuotaikos.

Svarbiausi šventėje buvo pirmokai, kurie, lydimi mokytojos I.Michalovskajos, drąsiai žengė pirmuosius žingsnius mokykloje. Juos vedusių dešimtokų veiduose pastebima buvo ne tik šypsenas, bet ir jaudulys – jie mokykloje vyriausi mokiniai, į juos lygiuojasi jaunesnieji. Tradiciškai šventė prasidėjo visiems sugiedojus „Tautišką giesmę“.

Sveikinimo žodį tarė direktorė  L. Zacharova, Ji pasveikino visą gimnazijos bendruomenę su švente, palinkėjo gerų mokslo metų. Ilgametė mokyklos vadovė visiems susirinkusiems pranešė paliekanti mokyklos vadovo pareigas. 26 metus metus vadovavusi Jašiūnų pagrindinei mokyklai, Liudmila Zacharova sulaukė pagarbos ir padėkos žodžių iš Šalčininkų rajono savivaldybės vadovų bei kolegų. Elegantiška ir pasitempusi mokyklos direktorė dėkojo už dėmesį ir jaukų atsisveikinimą bei žadėjo, kad visuomet bus šalia, kai reikės pagalbos ir patarimų švietimo klausimais. Taip pat buvo pristatyta nauja mokyklos vadovė – Ina Kurnickienė, kuri pristatė mokyklos bendruomenei švietimo naujoves bei palinkėjo sėkmės naujais mokslo metais.

Sėkmės moksluose, o mokytojams kūrybingumo ir kantrybės linkėjo garbūs svečiai: Šalčininkų rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Henrik Danulevič, Švietimo įstaigų apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė Lilija Uljanovič bei mūsų miestelio verslininkas ir nuolatinis rėmėjas Sergej Markov.

Visi nekantriai laukė nuskambant pirmojo mokyklinio skambučio, vėl kviečiančio ir mokinius, ir mokytojus į klases. Kai kuriems tai jau įprasta naujų mokslo metų pradžia, kitiems gi – labai svarbus etapas. Po šventės mokiniai su klasių auklėtojais ir tėveliais sugūžėjo į klases pirmąjai klasės valandėlei.

Mokslo ir žinių dienos šventė baigėsi. Dar ilgai mokykloje aidėjo juokas, blyksėjo fotoaparatai, mokytojų rankose žydėjo rudeninės gėlės. Mokslo metai prasidėjo! Tikėkimės, kad jie mūsų mokyklai bus geri!