Temos Archyvai: Mes ir mokykla!

Išvyka į Vilniaus senamiestį Spalio 24 d. 8 klasės mokiniai vyko į Vilniaus senamiestį, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldą. Aplankė Aušros vartus, Rotušės aikštę, Šiuolaikinio meno centrą, S. Daukanto aikštę, kurioje yra LR Prezidentūra, Katedros,  V.Kudirkos aikštę, šalia … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Mes ir mokykla! | Komentavimas išjungtas įraše

Edukacinė išvyka į Energetikos ir technikos muziejų ir Medininkų pilį Spalio 17 dieną 5-10 klasių mokinių pamokas pakeitė edukaciniais užsiėmimais muziejuose. Nusprendėme pakeisti aplinką bei mokymo priemones ir būdus. Aplankėme Energetikos ir technikos muziejų, kur išsamiau ir vaizdingiau susipažinome su … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Mes ir mokykla! | Komentavimas išjungtas įraše

                                                       Susitikimas su Leonidu Šumskiu Spalio 12 dieną mūsų mokykloje įvyko mokinių ir mokytojų … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Mes ir mokykla! | Komentavimas išjungtas įraše

Meninio skaitymo konkursas Spalio 10 dieną mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas skirtas Švenčiausiosios Mergelės Marijos apsaugos šventei paminėti. Konkursas prasidėjo stačiatikių tikybos mokytojos T.Gultiajevos pristatymu apie Švenčiausiosios Mergelės Marijos apsaugos šventės atsiradimo istorija. Po pristatymo 1-10 klasių mokiniai deklamavo eilėraščius … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Mes ir mokykla! | Komentavimas išjungtas įraše

Penktokų krikštynos Spalio 3d. – trečiadienį, po pamokų vyko penktokų krikštynos. Jas organozavo 6-os klasės mokiniai. Visi penktokai ir šeštokai susirinko lietuvių kalbos ir literatūros kabinete.Ten šventė ir vyko.   Šventės vedėjai buvo Edgaras ir Sabina. Visi kiti 6 klasės … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Mes ir mokykla! | Komentavimas išjungtas įraše

Mokytojų diena     Spalio 5 dieną mūsų mokyklos patalpos ir vėl prisipildė šiluma bei padėkomis Mokytojui.   Visi moksleiviai ir mokytojai šįryt atėjo į mokyklą pilni džiaugsmo bei puikios nuotaikos, juk Mokytojo diena!   Mokykla buvo kūrybiškai papuošta, o … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Mes ir mokykla! | Komentavimas išjungtas įraše

Susitikimas su Šalčininkų rajono Visuomenės sveikatos biuro specialistėmis     Spalio 5 dieną mūsų mokykloje vyko susitikimas su Šalčininkų rajono Visuomenės sveikatos biuro specialistais.   Mokiniai buvo suskirstyti į tris grupes. Su pradinių klasių mokiniais specialistės kalbėjo apie asmeninę higieną, apie dantukų … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Mes ir mokykla! | Komentavimas išjungtas įraše

Duonelės kepimo edukacinė programa Pradinių klasių mokiniai prisidėjo prie naujo projekto „Каждую крошку – в ладошку“. Rugsėjo 27 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo Dalgedų sodyboje duonelės kepimo edukacinėje programoje. Pamokėlės dalyviai susipažino su duonos kepimo istorinėmis ištakomis, gamybos technologijomis, papročiais. … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Mes ir mokykla! | Komentavimas išjungtas įraše

Dalyvavimas seniūnijos šventėje „Susitikimai pas Balinskius” Rugsėjo 29 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo seniūnijos šventėje „Susitikimai pas Balinskius“, kuri vyko prie Jašiūnų dvaro sodybos rūmų. Mokyklai atstovavo 4 klasės mokiniai. Jaunieji artistai linksmai sušoko kadrilį. Pradinių klasių mokytoja S. Korotčenko

Paskelbta temoje Mes ir mokykla! | Komentavimas išjungtas įraše

Solidarumo bėgimas   Jau penktus metus visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ kvietė visas mokyklas prisijungti prie jų organizuojamo 5-ojo solidarumo bėgimo. Šio projekto misija – pasaulį daryti geresne vieta, skatinant solidarumą ir renkant paramą kitiems. Mūsų mokykla aktyviai įsitraukė į šį projektą. … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Mes ir mokykla! | Komentavimas išjungtas įraše